czwartek, 23 stycznia 2014

Akademia Umysłu-Pamięć 2

Cześć Kochani! 
 Dziś niekosmetycznie,zapraszam was na recenzje programu Akademia Umysłu . Jest to program z sprawdzonymi metodami,technikami i ćwiczeniami,które wzmocnią i usprawnią Twój proces zapamiętywania.Znajdziemy w nim ćwiczenia,które zwiększą Twoją zdolność zapamiętywania tekstów,obrazów,liczb,znaków i sytuacji.Ma za zadanie również skrócić czas potrzebny na zapamiętywanie informacji.
     
 Informacje od producenta: 
 Ćwiczenia są nie tylko skuteczne, ale stanowią też ciekawą i przyjemną formę spędzania czasu.
  • Ćwicząc tylko 15 minut dziennie:

-zwiększysz zdolność zapamiętywania tekstów, znaków, obrazów, numerów telefonów, terminów, imion, twarzy.

 -skrócisz czas potrzebny na zapamiętanie informacji wzrośnie. 

  •  -Twoja zdolność jej długoterminowego przechowywania.
Pamięć 1 i Pamięć 2 to efektywne i łatwe w obsłudze programy zaprojektowane, 
by wzmocnić i usprawnić proces zapamiętywania.
Zobacz, co znajdziesz w programach: 
  •  -10 poziomów trudności. 
  •  - dostosujesz trening do swoich potrzeb i umiejętności tryb nauki. 
  •  - program ocenia postępy, dobiera intensywność i trudność ćwiczeń intuicyjny i atrakcyjny interfejs. 
  •  - łatwa i przyjemna obsługa programu nie ograniczoną liczbę użytkowników. 
  •  - cała rodzina może ćwiczyć i zapisywać swoje wyniki. 

 Płytka jest potrzebna jedynie do instalacji programu,następnie program można uruchamiać bez płytki bezpośrednio z pulpitu,dzięki czemu mamy łatwy i szybki dostęp do ćwiczeń.Po uruchomieniu programu odtwarza się przyjemna i relaksująca muzyka ale jeżeli komuś ona przeszkadza to można ją wyciszyć.Wszystko jest dokładnie opisane,więc nie powinniśmy mieć problemu ze zrozumieniem ćwiczeń.Do wyboru mamy kilka ćwiczeń i sami wybieramy stopień trudności (Łatwy,Średni,Trudny).Program jest bardzo łatwy w obsłudze,każdy z łatwością powinien sobie z nim poradzić.Producent zapewnia że wystarczy poświęcić dziennie 15 minut dziennie na ćwiczenia naszej pamięci.
 Akademia Umysłu jest to nowoczesny program komputerowy,który pomaga rozwijać nasze zdolności umysłowe,ma głównie za zadanie poprawić naszą koncentrację i zapamiętywanie.Program jest tak dostosowany,aby mogły je używać osoby w każdym wieku.

Nowy rok to idealny moment na POSTANOWIENIA NOWOROCZNE "Będę dbać o kondycję umysłu" to dobry czas by coś zmienić w swoim życiu,nie tylko fizycznie ale i umysłowo,ten program zdecydowanie mi w tym pomoże.Tylko do 2 Lutego 2014 można otrzymać rabat 30% na Wszystkie programy z serii Akademia Umysłu,warto wykorzystać promocję i poprawić kondycję umysłu.
 Podsumowując bardzo polecam Wam ten program,większość ćwiczeń przypadło mi do gustu.Ćwiczenia są dość proste i z czasem przynoszą skutek.Do kupienia w Akademia Umysłu .
Miłego wieczoru ;)
  Buziaki;*

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję Kochani za każdy komentarz,daje mi to dużo motywacji :)
Na komentarze odpowiadam pod postem.