piątek, 31 stycznia 2014

Nowa seria kosmetyków Lirene Będę Mamą


Lirene Będę Mamą to cztery kosmetyki przeznaczone do pielęgnacji skóry kobiet w ciąży. Ich receptury zostały oparte na bezpiecznych i skutecznych składnikach aktywnych, które pomagają przeciwdziałać utracie jędrności i powstawaniu rozstępów. Kosmetyki rekomendowane są przez lekarzy ginekologów, a ich zapach został wybrany przez kobiety w ciąży.
Nowa linia Lirene Będę Mamą to cztery kosmetyki przeznaczone do pielęgnacji skóry kobiet w ciąży –intensywne serum zapobiegające rozstępom, wygładzający balsam antycellulitowy, ujędrniające serum na biust oraz kremowy płyn do higieny intymnej. Produkty zawierają składniki aktywne o skutecznym działaniu potwierdzonym w badaniach. Są rekomendowane przez lekarzy ginekologów, a ich zapach został wybrany przez kobiety w ciąży.
intensywne serum zapobiegające rozstępom Lirene Będę Mamą

Intensywne serum zapobiegające rozstępom 

Intensywne serum na rozstępy Lirene zawiera wyciąg z Cucurbita pepo, który chroni i regeneruje włókna kolagenu i elastyny przywracając skórze elastyczność i odpowiednie napięcie, a tym samym zabezpieczając ją przed pojawieniem się rozstępów. Serum zmniejsza także widoczność tych rozstępów, które już się pojawiły. Wosk z oliwek odżywia i nawilża skórę, amasło shea, naśladując strukturę naturalnej lipidowej osłony skóry, chroni naskórek wykazując jednocześnie dodatkowe działanie odżywcze. Serum szybko się wchłania i pozostawia skórę delikatna i miękką.  
Cena: 24,90zł/ 200ml

Wygładzający balsam antycellulitowy

Wygładzający balsam antycellulitowy Lirene skutecznie zmniejsza widoczność cellulitu, który pojawia się podczas ciąży.  Balsam zawieramasło kakaowe, dzięki któremu skóra staje się gładka i miękka. Poprawa jędrności następuje dzięki zawartości witaminy B3 i witaminy PP, które umożliwiają prawidłowe funkcjonowanie skóry oraz stymulują syntezę struktur kolagenowych. Olej canola, witamina E i gliceryna wpływają na poprawę nawilżenia skóry, wygładzają  i uelastyczniają  naskórek, czyniąc skórę bardziej napiętą.
Cena: 19,90zł/ 200ml      
Wygładzający balsam antycellulitowy Lirene Będę Mamą
Ujędrniające serum do biustu Lirene Będę Mamą

Ujędrniające serum do biustu

Ujędrniając serum do biustu Lirene zawiera wyciąg z Cucurbita pepo, który przywraca skórze elastyczność i odpowiednie napięcie. Dzięki zawartości wosku z oliwek,  skóra staje się gładka i miękka, a hialuronian sodu znacznie poprawia jej nawilżenie i jędrność. Dzięki temu  delikatna skóra na biuście staje się bardziej napięta oraz zabezpieczona przed powstawaniem rozstępów.
Cena: 19,90zł/ 150ml

Kremowy płyn do higieny intymnej

W ciąży pH skóry strefy intymnej ulega zmianom, co może stać się przyczyną podrażnień skóry i  infekcji. Również po porodzie miejsca intymne wymagają szczególnej pielęgnacji. Kremowy płyn do higieny intymnej Lirene stworzony został z myślą o codziennej pielęgnacji i higienie delikatnej skóry miejsc intymnych kobiet w ciąży i po porodzie. Płyn delikatnie myje i odświeża miejsca intymne, dbając jednocześnie o odpowiednią ochronę przeciwgrzybiczą i utrzymanie prawidłowego balansu pH (kwasowości).
Innowacyjne połączenie KWASU MLEKOWEGO i naturalnego prebiotyku:
  • przywraca i utrzymuje fizjologiczne pH miejsc intymnych,
  • chroni przed podrażnieniami i zaczerwienieniem,
  • wzmacnia naturalną barierę ochronną,
  • łagodzi stany zapalne,
  • zapewnia poczucie komfortu przez cały dzień.
Kremowy płyn do higieny intymnej dla kobiet w ciąży Lirene Będę Mamą
Płyn nie zawiera barwników, substancji zapachowych, parabenów i mydła, dzięki czemu jest niezwykle łagodny i bezpieczny dla skóry kobiet w ciąży i po porodzie.
Cena: 13,99zł/ 300ml

1 komentarz:

Dziękuję Kochani za każdy komentarz,daje mi to dużo motywacji :)
Na komentarze odpowiadam pod postem.